Erlinger Antal

1864. máj. 3. Herzogsdorf. SJ 1890. okt. 1. F. 1901. febr. 2. †1944. ápr. 25. Nagykapornak.

1890–5 között St. Andräban testvérnovícius, majd ruhatáros és pincemester volt. 1896–1937 között Nagykapornakon élt mint gazdasági vezető, kertész, pincemester és a napi meditáció ellenőre. 1937-ben Kalocsán volt gazdasági vezető. 1938–44 között Nagykapornakon betegeskedett.

Ir: MJTN 61.született: 1864-05-3, Herzogsdorfbelépés: 1890-10-1fogadalom: 1901-02-2meghalt: 1944-04-25, Nagykapornak