Álláshirdetés: Bérszámfejtő és munkaügyi vezető, könyvelő

A Jézus Társasága Magyarországi Rendtartománya (Jezsuita Rend) felvételt hirdet az alábbi pozícióba

Bérszámfejtő és munkaügyi vezető, könyvelő

Feladatok:

  • Munkaügyi és bérszámfejtői feladatok teljes körű ellátása az egyes jogi személyek munkavállalói felé (részlegek vezetőivel egyeztetetések, bérkoncepció, tanácsadás, költségvetésben való együttműködés, nem TB kifizetőhely).
  • Kapcsolódó munkaügyi nyilvántartások naprakész vezetése.
  • Egyéb bérjellegű kifizetések teljes körű intézése.
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások előkészítése, naprakész vezetése.

Elvárások:

  • „Babér” bérszámfejtői program ismerete.
  • felsőfokú gazdasági végzettség, vagy középfokú gazdasági képesítés releváns több éves gyakorlattal,
  • bérszámfejtői képesítés, vagy azzal egyenértékű okirat,
  • legalább 2 éves releváns gyakorlat,
  • alapvető MS Office ismeret,
  • professzionális, kiforrott tapasztalat és biztos tudás bérszámfejtés és munkaügy területen,
  • rendszerszemlélet, csapatban dolgozni képes, precíz munkavégzés,
  • ügyfélközpontúság, konfliktuskezelési képesség, stressztűrő képesség,
  • intézményi értékrend elfogadása.

Amit kínálunk:

  • méltányos jövedelem és béren kívüli juttatások,
  • kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület, Horánszky utca.
  • Munkavégzés ideje: heti 20 óra, részállásban.
  • A részállás 40 órássá egészíthető ki a szakmai végzettséggel bíró könyvelési és számviteli feladatok végzésével heti 20 órában.

Állás, munka területei:

  • Bérszámfejtés és munkaügy; könyvelés és számvitel

Pályázati követelmény:

  • Fényképes önéletrajz, motivációs levél, kérjük megadni tételesen a korábban számfejtett cégek munkavállalói létszámát
  • bruttó bérigény megjelölése
  • releváns bizonyítványok másolata
  • ha esetleg van egyházi kapcsolat, referencia megjelölése

  • e-mailben a –ra
  • határidő 2017.06.30.

Budapest, 2017.06.15.