A jezsuita rend gazdasági és műszaki központja álláspályázatot hirdet titkári feladatkörre

Gazdasági területet támogató feladatok:

    • a rend teljes mobiltelefon-flottájának kezelése, nyilvántartása és kapcsolódó ügyintézése,
    • banki adminisztráció segítése, ügyintézés,
    • iktatás,
    • pályázati elszámolások előkészítése,
    • az iroda adminisztrációs támogatása.

Műszaki területet támogató feladatok:

    • kapcsolattartás közművekkel, ügyintézés,
    • iratkezelés, dokumentumok rendszerezése, archiválása,
    • részvétel a hatósági engedélyek beszerzésében, ügyintézésében,
    • üzemeltetési és kivitelezői ajánlatok bekérése,
    • kapcsolattartás bérlőkkel, partnerekkel.

Egyéb ügyintézői feladatok:

    • a napi ki- és bemenő posta kezelése (elhozatala és elvitele),
    • városi ügyintézés (hivatalok, hatóságok), kisebb beszerzések,
    • találkozók, megbeszélések előkészítése, szervezése,
    • fénymásolás, iratrendezés.

Elvárások:

Adminisztrációs és rendszerező készség, problémamegoldó képesség, számítógép aktív használata (levelezőrendszer, word, excel), kommunikációs készség, csapatmunkában való aktív részvétel, önálló munkavégzésre való képesség, keresztény értékrend.

Alapfeltétel az érettségi, némi irodai és adminisztrációs tapasztalat. Gazdasági és vagy műszaki végzettség nem szükséges.

Bérezés: megegyezés szerint (cafeteriával)

Munkavégzés helye: Budapest, belváros

Munkavégzés jellege: 8 órás teljes munkaidő – főállás

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 20.

Jelentkezés módja: önéletrajz, rövid motivációs levél együttes elküldésével „titkár” jeligére várjuk a email-címre.

Megosztom ezt a cikket:
Frissítve: 2019. szeptember 03.