Álláshirdetés: pályázati munkatársat keresnek a jezsuiták

Pályázati munkatársat keresünk

alláshirdetési felhívás

A Jézus Társasága Magyarországi Rendtartománya (jezsuita rend) pályázati munkatársat keres támogatásból megvalósuló fejlesztéseinek adminisztrációjához.

A pályázati munkatárs fő feladatai:
  • Pályázatfigyelés
  • Pályázati adatlapok kitöltése, a szükséges dokumentáció összeállítása
  • Pályázati dokumentumok naprakész nyilvántartása, rendszerezése
  • Pályázati elszámolások, beszámolók elkészítése
  • Pályázati, dokumentum-, szerződés- és számlakezelő rendszerek használata
  • Ajánlatkérések, megrendelések, teljesítésigazolások elkészítése és kiküldése
  • Pénzügyi bizonylatok és költségvetési táblák kezelése
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás rendi egységekkel, intézményekkel, partnerszervezetekkel, beszállítókkal.
Elvárások:

– felsőfokú végzettség,
– legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat,
– precizitás, jó kommunikációs készség,
– pályázat- és/vagy dokumentumkezelő rendszerek használatában szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent: pályázatkezelésben való jártasság.

Amit kínálunk:

– széleskörű béren kívüli juttatások,
– jó munkahelyi közösség,
– felelősségteljes munkakör,
– szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb információ az állásról:

– Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület;
– Munkavégzés ideje: heti 40 óra

Pályázati dokumentáció:

– szakmai önéletrajz,
– rövid motivációs levél,
– referenciaszemélyek neve és elérhetősége.

A pályázati dokumentumokat “pályázati munkatárs” jeligére a e-mail címre várjuk 2022. május 26-ig bérigény és munkába állás lehetséges időpontjának megjelölésével.

Frissítve: 2022. május 13.