Álláshirdetés: pályázati munkatársat keresnek a magyar jezsuiták

A Jézus Társasága Magyarországi Rendtartománya (jezsuita rend) pályázati munkatársat keres támogatásból megvalósuló fejlesztéseinek adminisztrációjához.
A pályázati munkatárs fő feladatai:
– Projekt- és programadminisztráció teljes körű kezelése, dokumentumok naprakész nyilvántartása, rendszerezése
– Szerződés- és számlakezelés online nyilvántartási rendszerben, teljesítési és számlaadási határidők figyelése
– Ajánlatkérések, megrendelések, teljesítésigazolások elkészítése és kiküldése
– Pályázati adatlapok kitöltése, a szükséges dokumentáció összeállítása
– Közreműködés a pályázati elszámolások, beszámolók elkészítésében
– Általános adminisztratív feladatok ellátása
– Kapcsolattartás rendi egységekkel, intézményekkel, partnerszervezetekkel, beszállítókkal.
Elvárások:
– felsőfokú vagy pénzügyi középfokú végzettség
– legalább egy év releváns szakmai tapasztalat,
– precizitás, jó kommunikációs készség.
Előnyt jelent: pályázatkezelésben szerzett munkatapasztalat.
Amit kínálunk:
– széleskörű béren kívüli juttatások
– jó munkahelyi közösség
– felelősségteljes munkakör
– szakmai fejlődési lehetőség
Egyéb információ az állásról:
– Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület
– Munkavégzés ideje: heti 40 óra
– Határozatlan idejű munkaviszony
Pályázati dokumentáció:
– szakmai önéletrajz
– rövid motivációs levél
– referenciaszemélyek neve és elérhetősége
A pályázati dokumentumokat „pályázati munkatárs” jeligére a e-mail címre várjuk 2020. szeptember 2-ig bérigény és munkába állás lehetséges időpontjának megjelölésével.

Frissítve: 2020. szeptember 07.