Intézményi takarítói állás

A Jezsuita Rend Horánszky u. központi intézmény-együttes üzemeltetése

állást hirdet 40 órás foglalkoztatásban takarítói munkakör betöltésére.

Feladatkör bemutatása:

  • teljeskörű takarítói feladatok, előírt takarítási ütemterv szerint,
  • a területek: az intézmény helyiségei, vizesblokkjai, folyosói és lépcsőházai
  • részvétel az évi nagytakarításokban (ablakok, ajtók tisztítása)

Képességek, elvárások:

  • alapos, precíz, kiemelten igényes munkavégzés
  • jó fizikum, teherbíró képesség
  • önállóság
  • együttműködés a munka során a gondnok/karbantartói munkatársakkal
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • intézményi értékrend elfogadása

Előny:

  • szakirányú végzettség
  • padlósúroló gép kezelése
  • ajánlás előző munkaadótól

Amit kínálunk:

  • jó munkahelyi légkör
  • biztos intézményi háttér
  • méltányos bérezés, cafeteria
  • rugalmas, nyitott csapat

Női és férfi takarítók jelentkezését is várjuk!

Jelentkezési határidő: 2018.01.25.

Jelentkezés módja: önéletrajz megküldésével a e-mail címre.

(1)-327-4051

Frissítve: 2018. január 15.